Kur nusipirkti šiltą striukę žiemai už nedidelę kainą?

Written by
ziemine striuke

Artėja gana šaltas laiko tarpas, tad reikia apsirengti tikrai šiltai ir kokybiškai. Be abejo, perkant drabužius, yra net keli reikalavimai – būtų gerai, kad drabužis būtų šiltas, madingas, gražus, tačiau taip pat ir nekainuotų labai brangiai. Nesvarbu, ar tai moteriška, ar vyriška striukė, ar baltiniai, ar batai – norisi kokybės už tikrai priimtiną kainą. Pasvarstykime, kur galime nusipirkti tokius drabužius ir kur pirkti apsimoka labiausiai.

  • Prekybos centrai. Tai yra puikus dalykas tuo atveju, jeigu turite nemažai laiko ir mėgstate pasivaikščioti po parduotuves. Kartais galima rasti gana pigių ir firminių drabužių, tačiau tam reikia nutaikyti progą – prekybos centrai dažnai siūlo nuolaidas ir akcijas, bet tikrai ne visada toms prekėms, kurios yra geidžiamiausios. Visgi, jeigu turite laiko, galite pavaikštinėti ir galbūt rasti šiltų žiemos drabužių, kurių kaina jums tiks, o kokybė – nenuvils.
  • Specializuotos parduotuvės. Tai tokios parduotuvės, kuriose dažniausiai nebūna eilių, dažniausiai ten rasite tik kokybiškus drabužius, tačiau neretai jus gali nustebinti pakankamai didelė kaina. Gal kartais verta apsipirkti specializuotoje parduotuvėje, kai norisi kažko ypatingesnio ir turite daugiau laisvų pinigų, tačiau vargu ar daugelis žmonių norėtų apsipirkinėti tokiose parduotuvėse nuolatos.
  • Turgus. Tai yra priešingas variantas specializuotoms parduotuvėms, kadangi čia rasite daugybę įvairių drabužių ir kitų prekių, tačiau ne visada bus lengva suprasti, ar prekė yra kokybiška. O grąžinimo garantija irgi priklauso nuo kiekvieno pardavėjo atskirai. Vienintelis tikrai didelis pliusas – galima pasiderėti, tad kiekvieną kartą galite patys sau susimedžioti nuolaidą.
  • Elektroninės parduotuvės. Tiesa tokia, kad vyriška striukė internetu kainuoja gerokai pigiau, nei visuose pirmuose trejuose variantuose. Turbūt taip yra todėl, kad pardavėjai nori paskatinti pirkėjus pirkti drabužius ir kitas prekes būtent per internetą, kadangi taip yra gerokai patogiau visiems – pardavėjams tuomet nereikia samdyti darbuotojų, kurie aprodytų tas prekes jums realiame salone, na, o pačiam pirkėjui tai yra patogiau vien jau dėl to, kad visuomet esate eilėje pirmas – niekada nereikės laukti eilėje, o juk peržiūrėti šiuo metu esantį prekių asortimentą galite bet kada, turėdami laisvą minutę prie kompiuterio arba prie savo išmanaus telefono. Dar vienas nemenkas privalumas – lanksti drabužių grąžinimo garantija, kadangi visus drabužius galite grąžinti per dvi savaites nuo įsigijimo. Tai galioja ne tik prastiems, bet ir kokybiškiems drabužiams, kurie tiesiog jums neįtiko. Dar vienas nemenkas privalumas – daugelis elektroninių parduotuvių siūlo nemokamą drabužių pristatymą jūsų nurodytu adresu, tad jums nereikės patiems vargintis ir atsivežti užsisakytų prekių, nes jos bus pristatytos tiesiai jums į namus!

Taigi, jeigu norite tiesiog šiltai apsirengti šį žiemos sezoną, o galbūt jūsų planuose didingos vestuvės žiemos metu ir reikia iš tiesų puošnių, tačiau tuo pačių ir šiltų rūbų, jums verta pasidomėti, ką gali pasiūlyti interneto drabužių parduotuvės, kuriose antkainiai yra gerokai mažesni, nei įprastuose prekybos centruose bei specializuotose parduotuvėse.

Article Tags:
· ·
Article Categories:
Mada

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shares