Lytinio gyvenimo kokybė

Written by
lytinio gyvenimo kokybė

Lytinio gyvenimo kokybė yra jūsų rankose! Greičiausiai matėte ne vieną filmą – komediją apie tai, kaip poros neatranda savęs intymiame gyvenime ir susiduria su kurioziškomis situacijomis. Tiesa, visa tai pasitaiko ir realybėje tik ne tokiame smagiame pavidale. Tiesa ta, jog net jei ir labai myli žmogų, kartais lytiniai santykiai ima tiesiog netenkinti, na o geriausia ką galite padaryti tokioje situacijoje – kalbėtis. Jei manote, jog jūsų antra pusė jus gerai pažįsta ir jaučia, jog esate nepatenkinti esama situacija – jūs labai klystate.

Turėkite omenyje tai, jog mes nesame aiškiaregiai ir pokyčiai jus pasieks daug greičiau jei apie juos kalbėsite drąsiai. Lytinių santykių kokybė neretai nukenčia pasikeitus gyvenimo sąlygoms ar tiesiog nuo rutinos. Jei jūsų žmona laukiasi, arba neseniai susilaukėte mažylio, natūralu, jog jos kūnas skirtingai reaguoja į jūsų veiksmus ir tai, kas anksčiau buvo malonu, šiuo metu gali kelti priešingą reakciją. Neretai moterys pripažįsta, jog pasikeitus pojūčiams susijaudinimas tampa problema, na o tai yra pirmas blogas ženklas. Šioje vietoje jaudintis neverta, nes esama puikių išeičių, kurios jums gali pagelbėti.

Šiais laikais patys įvairiausi lubrikantai yra siūlomi bet kuriame prekybos centre ar vaistinėje, na o juos išbandę suprasite, ar tai tinkamas sprendimas esamoje situacijoje. Kartais moters organizmas pasikeičia ir pats susijaudinimas tampa problema. Regis, visa kita jus tenkina, tačiau jei jaučiate nerimą nuo pat glamonių pradžios, natūralu, jog atsipalaidavimas yra tiesiog neįmanomas. Kankintis ir nerimauti viduje tikrai nėra priežasties. Jei neturite noro tokio tipo prekes pirkti parduotuvėse, internete parduodami lubrikantai jums suteiks visą reikiamą pasirinkimą. Jei anksčiau šia priemone jums neteko naudotis, jūs būsite maloniai nustebinti. Pasirinkimas yra be galo platus ir atitinkantis kiekvieno vartotojo poreikius. Jūs turite galimybę eksperimentuoti su kvapais, efektais ir panašiais dalykais, kurie santykiams suteiks dar daugiau pikantiškumo. Greičiausiai visi pripažins, jog pagrindinis aspektas, kuris neleidžia lytiniuose santykiuose atsirasti rutinai – naujovės. Žinoma, niekas nesako, jog turite imtis dalykų, kurie jums nepriimtini, tačiau net ir maži pokyčiai gali iš esmės pakeisti jūsų potyrius.

Kiekviena pora turi rūpintis savo santykiais ir stengtis skirti dėmesio intymumui. Kartais bėgant metams tai gali pasidaryti lyg išties sudėtingas iššūkis ir tai suprantama. Būkite tikri, jog išties daugelis su tuo susiduria. Visgi, jei esate nepatenkinti savo lytiniais santykiai, tai tikrai nėra priežastis užsisklęsti ar visa tai išgyventi savyje. Kalbėkite su savo partneriu ir ieškokite išeities. Jei tokie paprasti dalykai kaip lubrikantai gali išspręsti jūsų problemą, tik pagalvokite, kaip viskas paprasta. Daugiau pozityvumo, entuziazmo ir noro kažką keisti, visa kita ateis savaime. Kalbėkitės su savo partneriu ir kartu rasite išeitį bet kokioje situacijoje.

Article Tags:
Article Categories:
Laisvalaikis

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shares