Maisto papildai: kodėl verta į savo papildų sąrašą įtraukti ZMA?

Written by
Maisto papildai

Maisto papildų rinkoje galime sutikti daugybę produktų, teikiančių skirtingą naudą organizmui. Kad ir kaip bebūtų, vienos kategorijos maisto papildai išlieka mažiau populiarūs, o kitos daugiau. Kai tenka rinktis ką vartoti, ar kaip susikomplektuoti tam tikrą papildų derinį, iškyla nemažai klaustukų, tad dažniausiai pasirenkami populiariausi, kaip proteinas, kreatinas, amino rūgštys ir kt. Tačiau ar tikrai verta visą dėmesį skirti tik perkamiausiems? Galbūt yra kiti maisto papildai, galintys tapti „x-faktoriumi“ Jūsų geriausio rezultato siekimui? Į tai pasistengs Jums atsakyti PerfectBody parduotuvės kolektyvas, kuris ir parengė šį straipsnį.

Taigi, kuris, ar kurie maisto papildai gali tapti tuo pagrindiniu „x-faktoriumi“? Pastaruoju metu vis daugiau dėmesio sulaukia ZMA produktai. Kas jie tokie yra ir kaip veikia? Visų pirma, nereikia tikėtis, kad ZMA produktų sudėtyje yra ypatingų medžiagų, galinčių suteikti stublinamų rezultatų. Tai visiškai natūralus maisto papildas, kurio sudėtyje puikuojasi cinkas, magnis ir vitaminas B6. Bet, kaipgi čia gali būti, kad tokia paprasta 2 mineralų ir 1 vitamino kombinacija gali suteikti kokią nors naudą? Ir ne vienas ko gero paklaustų, ar nebūtų geriau rinktis paprasčiausius vitaminų ir mineralų kompleksus su tokiu pačiu ar panašiu kiekiu šių ingredientų? Mes atsakome ne. Tokio poveikio, kokio galite sulaukti iš ZMA, įprasti vitaminų ir mineralų kompleksai nesuteiks. Taigi, nevyniojant žodžių į vatą, kokį poveikį suteikia ši „stebuklinga“ trijų medžiagų kombinacija ir kokios pagrindinės ZMA savybės sukuria jam išskirtinumą?

Pagrindinis skirtumas, kurį turi gryni ZMA produktai, lyginant su įprastais vitaminų ir mineralų kompleksais, yra tam tikras, labai tikslus santykinis tarp magnio, cinko ir vitamino B6, tam tikros šių medžiagų šaltinio formos ir įsisavinimo tempas. Todėl labai svarbu nemaišyti su jokiais kitais vitaminais ar mineralais tuo pačiu metu, kad nevyktų konkurencija dėl įsisavinimo ir, kad neišderintume įsisavinimo tempo. Savo ypatingos sinergetikos dėka, ZMA ypač teigiamai įtakoja:

  • Naktinį miegą. Jis tampa saldesnis ir kokybiškesnis. Ryte jaučiamasi žvaliau.
  • Padeda sumažinti stresą ir atsipalaiduoti.
  • Padeda efektyviai skatinti testosterono ir DHEA hormono lygius, kontroliuoti SBGH ir testosteroną padaryti aktyvesnį (geriau besirišantį su jam jautriais receptoriais).
  • Padeda pasiekti greitesnį atsistatymą naktinio miego metu.

Patiko ši galimai teikiama nauda? Maisto papildas ZMA – Jūsų pasirinkimas nr.1!

Article Tags:
Article Categories:
Grožis ir sveikata

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Shares